Kategorie

Universal Audio UA - APOLLO TWIN X QUAD HE - Interfejs Audio [ Mega Promocja !!! - 8 pluginów UA gratis !!! ]

6180.00 zł
Idź do sklepu
Supersound.pl - Sklep Muzyczny
Supersound.pl - Sklep Muzyczny

Krakowiaków 64A
02-255 Warszawa

tel: +48 22 12 303 77
www.supersound.pl
Napisz email

Opis produktu:

[ Mega Promocja !!! - 8 pluginów UA o wartości 7.500 zł gratis !!! ]

Specjalna Edycja Uznanego Interfejsu Audio 10 x 6 na Thunderbolt 3

Universal Audio Apollo Twin X QUAD Heritage Edition łączy wszystkie zalety cenionego Apollo Twin X z wyjątkową konwersją A/D i D/A nowej generacji, przetwarzaniem w czasie rzeczywistym za pomocą wtyczek UAD QUAD Core oraz przedwzmacniaczami mikrofonowymi Unison. Interfejs ten jest w pełni zintegrowany z systemem nagraniowym LUNA i oferuje dodatkowy pakiet oprogramowania z 5 nagradzanymi wtyczkami UAD, zawierającymi kolekcje Teletronix®, Pultec® i UA.

Edycja Specjalna z Kolekcją Kultowych Analogów UAD

Apollo Twin X Heritage Edition oferuje przetwarzanie w czasie rzeczywistym UAD (Realtime UAD Processing), co pozwala na uruchamianie pełnej biblioteki wtyczek UAD z prawie zerową latencją. Ta edycja zawiera 5 wtyczek wysokiej klasy o wartości ponad 1300 dolarów, w tym pełny pakiet kompresorów UA Teletronix i 1176, wszystkie korektory Pultec, przedwzmacniacze UA 610 Unison i Pure Plate Reverb. Tytuły z Heritage Edition są dodatkiem do pakietu „Realtime Analog Classics” dołączonego do Apollo Twin X, co tworzy jedną z najwierniejszych bibliotek emulacji klasycznych analogów dostępnych na rynku.

Uzyskaj Legendarne Brzmienie UA dzięki UAD Spark

Edycje Apollo Heritage zawierają wtyczki oferowane w UAD Spark – subskrypcyjnej kolekcji wtyczek UA, która działa natywnie na komputerach Mac, bez konieczności korzystania ze sprzętu UA. Dzięki UAD Spark możesz równoważyć obciążenie DSP między Apollo a przetwarzaniem przez procesor komputera, zwiększając moc przetwarzania wtyczek.

Dwa Preampy Unison – Brzmienie Ikon Takich Firm Jak Neve, Helios, API, Avalon i Innych

Apollo Twin X Heritage Edition wyposażony jest w dwa preampy mikrofonowe z obsługą Unison, które pozwalają na nagrywanie z symulacjami preampów mikrofonowych takich firm jak Neve, API, Manley, SSL, Avalon, Helios i Universal Audio*. Technologia Unison to zaawansowana integracja sprzętowo-programowa dostępna wyłącznie w urządzeniach Universal Audio, dokładnie oddająca brzmienie pożądanych preampów lampowych i tranzystorowych – łącznie z impedancją wejściową, idealnymi ustawieniami stopni wzmocnienia i zachowaniami obwodów na poziomie podzespołów oryginalnych urządzeń.

Technologia Unison zastosowana została także w wejściu Hi-Z na przednim panelu Apollo Twin X, co zapewnia precyzyjne dopasowanie impedancji i wzmocnienia dla cyfrowych modeli wzmacniaczy gitarowych i basowych takich firm jak Fender®, Marshall® i Ampeg®.

Elitarna Konwersja A/D i D/A

Interfejsy Apollo Twin, używane do tworzenia tysięcy hitów i setek albumów nagrodzonych Grammy, codziennie służą do produkcji wyjątkowo brzmiących płyt. Inżynierowie UA przeprojektowali konwersję dźwięku Apollo Twin X, aby zapewnić imponujący zakres dynamiki 127 dB i THD+N -117 dB, co gwarantuje szerokie, organiczne brzmienie, mogące rywalizować z dedykowanymi przetwornikami high-end.

LUNA Recording System – Pełna Integracja z Szybkim i Naturalnym Przepływem Pracy

Interfejsy Apollo Twin X współpracują ze wszystkimi głównymi programami DAW, w tym Logic Pro, Ableton Live, Pro Tools i innymi. W połączeniu z programem LUNA, darmową aplikacją do nagrywania na komputery Mac od Universal Audio, stają się w pełni zintegrowanym systemem nagraniowym. LUNA oferuje przyspieszone monitorowanie w czasie rzeczywistym (Accelerated Realtime Monitoring™), umożliwiając nagrywanie i miksowanie w jednym oknie z nieograniczoną liczbą ścieżek, pełną obsługą AU oraz dostępem do ekskluzywnych instrumentów i rozszerzeń LUNA.

Dodatkowe Złącza i Wbudowany Mikrofon Talkback

Apollo Twin X Heritage Edition oferuje dwa preampy z obsługą Unison, dwa wyjścia liniowe i optyczne wejście ADAT/SPDIF, a także specjalne przyciski do zdalnej obsługi monitorów i wbudowany mikrofon Talkback, co zapewnia niezbędne wejścia/wyjścia do profesjonalnego nagrywania i realizacji miksu.

Profesjonalna Wydajność i Skalowalność

Użytkownicy Apollo Twin X Heritage Edition mogą łączyć maksymalnie cztery interfejsy Apollo na Thunderbolt oraz sześć urządzeń UAD-2, dodając wejścia/wyjścia i DSP wraz z rozwojem studia. Po rozbudowie studia i wyposażeniu go w urządzenia rackowe Apollo X, Apollo Twin X może być używany jako biurkowy sterownik monitorów z dodatkowymi wejściami/wyjściami i mocą DSP.

Najważniejsze Cechy:

 • Specjalna edycja popularnego interfejsu UA Apollo Twin X – z 5 nagradzanymi tytułami wysokiej klasy wtyczek Teletronix®, Pultec® i UA – o wartości 1300 USD.
 • Elitarna konwersja A/D i D/A wywodząca się z interfejsów rackowych Apollo X.
 • 2 preampy Unison zapewniające zachwycające symulacje klasycznych przedwzmacniaczy lampowych i transformatorowych oraz wzmacniaczy gitarowych.
 • Przetwarzanie UAD-2 QUAD Core do nagrywania za pomocą wtyczek z klasycznymi kompresorami, korektorami, magnetofonami, przedwzmacniaczami mikrofonowymi, wzmacniaczami gitarowymi z prawie zerową latencją.
 • Produkcja z LUNA Recording System – bezpłatną, w pełni zintegrowaną aplikacją do nagrywania stworzoną dla Apollo (tylko Mac).
 • Uruchamianie wtyczek UAD Powered Plug-Ins przez formaty VST, AU i AAX 64 w każdym popularnym programie DAW.
 • Zgodny z Logic Pro, Pro Tools, Cubase, Ableton Live i innymi.
 • Wejście instrumentalne Hi-Z z obsługą Unison i wyjście słuchawkowe na przednim panelu.
 • Wbudowany mikrofon Talkback do komunikacji z artystą w studiu.
 • Specjalna funkcja monitorowania, zawierająca funkcje obsługi zdalnej i przyciski Mono, DIM i ALT.
 • Maksymalnie 8 dodatkowych wejściowych kanałów cyfrowych przez wejście optyczne ADAT/SPDIF.
 • Zawiera również pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics Plus” z m.in. UA 610-B Tube Preamp; Legacy Pultec EQ, kompresorami LA-2A i 1176; Marshall Plexi Classic; Ampeg SVT-VR Classic.
 • Bezkompromisowa konstrukcja analogowa, najlepsze podzespoły i wysoka jakość wykonania.
 • Darmowe, wiodące w branży wsparcie techniczne – telefoniczne lub online – od doświadczonych realizatorów dźwięku.

*Apollo Twin X Heritage Edition zawiera 5 tytułów wysokiej klasy wtyczek UAD oraz pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics”. Pozostałe wtyczki sprzedawane są osobno na stronie www.uaudio.com. Wszystkie znaki towarowe stanowią własność ich prawowitych właścicieli.

W Skład Pakietu Apollo „Heritage Edition” Wchodzą:

 • UA 1176 Classic Limiter Collection
 • Teletronix LA-2A Classic Leveler Collection
 • Pultec Passive EQ Collection
 • UA 610 Tube Preamp & EQ Collection
 • Pure Plate Reverb

Dołączony Pakiet Realtime Analog Classics Zawiera:

 • UA 610-B Tube Preamp & EQ
 • UA 1176LN Limiting Amplifier (Legacy)
 • UA 1176SE Limiting Amplifier (Legacy)
 • Pultec EQP-1A EQ (Legacy)
 • Marshall® Plexi Classic Guitar Amp
 • Pultec Pro EQ (Legacy)
 • Teletronix LA-2A Leveling Amplifier (Legacy)
 • Raw Distortion
 • Ampeg® SVT-VR Classic Bass Amp
 • Precision Channel Strip (Precision Mix Rack Collection)
 • Precision Reflection Engine (Precision Mix Rack Collection)
 • Precision Delay Mod (Precision Mix Rack Collection)
 • Precision Delay Mod L (Precision Mix Rack Collection)
 • RealVerb Pro Custom Room Modeler

Nie przegap okazji, aby wzbogacić swoje studio o Universal Audio Apollo Twin X QUAD Heritage Edition – interfejs oferujący niezrównane możliwości dźwiękowe i profesjonalną jakość nagrań. Zamów już dziś i doświadcz legendarnego brzmienia UA w swoim studiu.


Producent nie dołącza kabla USB/Thunderbolt do zestawu.
Copyright © INFOMUSIC 2018
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz