Kategorie

M-AUDIO AIR 192/4 - USB Audio interface + kurs ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

W zestawie z kursem Domowe Studio Nagrań

Idealny wybór dla solistów, którym zależy na nagraniach studyjnej jakości!
Dzięki AIR 192|4 możesz dokonywać nagrań o nieskazitelnej studyjnej jakości 24 bity/192 kHz przy pomocy intuicyjnego i łatwego w obsłudze interfejsu audio. AIR 192|4 wyróżnia się elegancką, metalową obudową i dużym umieszczonym centralnie pokrętłem do regulacji głośności. Wyposażony jest wyjątkowe przedwzmacniacze Crystal i przetworniki A/D o nieskazitelnie czystym dźwięku, zapewniające najlepszą wydajność w swojej klasie. AIR 192|4 umożliwia nagrywanie do 2 kanałów jednocześnie dzięki specjalnemu wejściu symetrycznemu typu combo XLR/TRS 1/4″ i całkowicie nowemu wejściu instrumentalnemu 1/4″ ze specjalnie zaprojektowanym stopniem wzmocnienia i impedancji, zapewniającym najbardziej dokładne odwzorowanie gitary lub basu podłączonego bezpośrednio do interfejsu. AIR 192|4 łączy się z komputerem Mac lub PC przez standardowy port USB lub USB-C przy użyciu jednego z dwóch dołączonych kabli. To wysokiej jakości połączenie Hi-Speed USB w połączeniu z pokrętłem do regulacji USB/Direct zapewnia monitoring wejść bez żadnej latencji, co sprawia, że nagrywanie nigdy nie było łatwiejsze.

W zestawie pakiet oprogramowania wysokiej klasy
AIR 192|4 jest dostarczany w komplecie z pakietem oprogramowania, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz na początek. Potężny program DAW w celu dopasowania się do Twoich produkcyjnych potrzeb: AIR 192|4 zawiera Ableton Live Lite.

Dodaliśmy również cały pakiet wtyczek efektowych, instrumentów wirtualnych i loopów, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby produkcyjne. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz brzmienia gitarowego, pogłosu, czy delaya, Twoje potrzeby w zakresie efektów będą zaspokojone dzięki AIR’s Creative FX Collection. Dołączone wtyczki AIR (Xpand! 2, Mini Grand, Vacuum, BOOM), zapewnią Ci wirtualną maszynę perkusyjną, syntezator, smyczki, perkusję, organy i fortepiany, abyś z łatwością mógł dodawać do Twoich utworów instrumenty o brzmieniu światowej klasy.

Preampy Crystal™, nieskazitelne przetworniki A/D i wysokiej klasy podzespoły
Nasi inżynierowie skonstruowali przedwzmacniacze Crystal, aby zapewnić Ci transparentne, niskoszumowe preampy, gwarantujące najlepsze brzmienie Twoich mikrofonów i uchwycenie wykonania dokładnie w taki sposób, jak zamierzałeś. AIR 192|4 wykorzystuje nieskazitelne przetworniki A/D, zapewniające 24-bitową rozdzielczość cyfrowego dźwięku i oszałamiający zakres dynamiki, który jest w stanie uchwycić każdy najsubtelniejszy niuans Twojego wykonania. Do tego interfejs zapewnia wiodące w swojej klasie maksymalne częstotliwości próbkowania do 192 kHz, więc możesz być pewien, że Twoje nagrania są zupełnie czyste i wiernie w stosunku do wykonania. Z układem i wyborem komponentów, którego starannie dokonał nasz amerykański zespół inżynierów, możesz być pewien, że otrzymujesz najlepszy możliwy dźwięk.

Usłysz swoje wykonanie teraz – nie sekundę później
Podczas nagrywania chcesz się skupić na uchwyceniu tego idealnego momentu i uzyskaniu najlepszego wykonania danego artysty. Nie chcesz grzęznąć w miejscu przez trzaski i latencję. AIR 192|4 wyposażony jest nie tylko w bardzo szybkie połączenie USB do zapewnienia najniższej latencji w obie strony pomiędzy oprogramowaniem a sprzętem (2,59 ms*), ale wyposażony jest także w regulację odsłuchu bezpośredniego z wejść źródłowych, zapewniając Ci najwyższą jakość technologii bez kłopotów i bez opóźnień.

Główne cechy:
Rozdzielczość 24 bity/192 kHz do profesjonalnego nagrywania i monitoringu,
USB Hi-speed zapewnia najszybsze połączenie, z najniższą w tej klasie latencją w obie strony wynoszącą zaledwie 2,59 ms*,
Transparentne przedwzmacniacze Crystal™ i przetworniki A/D o nieskazitelnie czystym dźwięku do niezrównanej jakości nagrywania,
Mierniki VU LED do ustawiania idealnego poziomu,
Wejście combo XLR+¼” TRS z osobnym obwodem sygnałowym i jedno wejście instrumentalne ¼” z osobnym obwodem sygnałowym dla uzyskania najdokładniejszego dźwięku,
Wyjścia stereo 1/4″; wyjście słuchawkowe 1/4″ z niezależną regulacją poziomu,
Mocna metalowa obudowa; duże, umieszczone centralnie pokrętło do łatwej regulacji głośności,
Pokrętło USB/Direct do regulacji balansu pomiędzy sygnałem wejściowym i sygnałem z komputera,
W zestawie pakiet profesjonalnego oprogramowania – Ableton Live Lite, 2GB brzmień Touch Loops, a także Creative FX Collection, Xpand!2, Mini Grand, Vacuum i BOOM firmy AIR Music Tech.
*Latencja w obie strony zależy od ustawień bufora i parametrów komputera.

SPECYFIKACJA

Wejście mikrofonowe 1 (symetryczne XLR)
Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20 kHz (+0,1dB),
Zakres dynamiki: 104 dB (A-ważona),
Stosunek sygnału do szumu: 104 dB (+1,0 dBu, A-ważona),
THD+N: 0,003 %,
EIN przedwzmacniacza: -128 dBu (maksymalne wzmocnienie, źródło 150 Ω, A-ważona),
Maksymalny poziom wejściowy: 1,5 dBu,
Zakres wzmocnienia: 55 dB
Wejście liniowe 1(symetryczne TRS ¼" [6,35 mm])
Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz (+0,05 dB),
Stosunek sygnału do szumu: 101dB (1 kHz, +4 dBu, A-ważona),
THD+N: 0,003 %,
Maksymalny poziom wejściowy: 16 dBu,
Zakres wzmocnienia: 55 dB
Wejście instrumentalne 2 (niesymetryczne TRS ¼" [6,35mm])
Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20 kHz (+0,05 dB),
Zakres dynamiki: 100 dB (A-ważona),
Stosunek sygnału do szumu: 102 dB (+4 dBu, A-ważona),
THD+N: 0,004 %,
Maksymalny poziom wejściowy: 6 dBu,
Impedancja wejściowa: 1 MΩ,
Zakres wzmocnienia: 24 dB
Wyjścia główne, lewe (L) i prawe (R) (symetryzowane impedancyjnie TRS ¼" [6.35mm])
Pasmo przenoszenia: od 20Hz do 20 kHz (+0,06 dB),
Zakres dynamiki / stosunek sygnału do szumu: 102 dB (A-ważona),
THD+N: 0,005 %,
Maksymalny poziom wyjściowy: +7 dBu (1 kHz, -1dBFS)
Wyjście słuchawkowe (TRS ¼" [6,35mm])
THD+N: 0,005 %,
Impedancja wyjściowa: 10 Ω
Ogólne
Zasilanie: przez USB,
Wymiary (szer. x gł. x wys.): 15,2 x 7,1 x 19,8 cm,
Waga: 0,9 kg.
Copyright © INFOMUSIC 2018
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz