21 listopada 2019 12:00
Info ADAM HALL Group GmbH ADAM HALL Group GmbH tel: +48 506 505 215 www.adamhall.com

Adam Hall Group obecny na targach LDI Show 2019

Podczas tegorocznych targów Live Design International (LDI), odbywających się w dniach 18–24 listopada w Las Vegas, Adam Hall Group zaprezentuje wiele nowych produktów ze swojego bogatego portfolio technologii oświetleniowych. Cameo – firma mająca siedzibę w Neu-Anspach niedaleko Frankfurtu w Niemczech – jest światowym dostawcą sprzętu umożliwiającego organizowanie wydarzeń na żywo z imponującą oprawą wizualną.

Dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu oświetleniowemu tej marki możemy oferować innowacyjne rozwiązania oświetleniowe dla profesjonalnych użytkowników działających w sektorze scenicznym, teatralnym, przemysłowym, architektonicznym i telewizyjnym, zapewniając im środki do wizualnej realizacji pomysłów oraz kreowania emocji i niezapomnianych chwil.

 

[img:1]

Cameo OPUS X Profile

OPUS X Profile to nowy flagowy model znanej serii OPUS. Ruchoma głowica profilowa o dużej mocy 750 W wyposażona w białą diodę LED generuje imponujący strumień świetlny 33 000 lm o natężeniu światła 72 000 lux przy odległości 5 m. W połączeniu z systemem mieszania kolorów CMY — z kołem kolorów z sześcioma filtrami dichroicznymi i liniową korekcją CTO w zakresie od 6500 K do 2600 K — a także ogromnym zakresem zoomu od 6° do 48°, głowica profilowa OPUS X umożliwia równomierne projekcje bez irytujących hotspotów w nawet najbardziej wymagających środowiskach. Ruchoma głowica profilowa działa całkowicie bez migotania dzięki możliwości wyboru częstotliwości PWM do 25 kHz, co jest szczególnie ważne w zastosowaniach teatralnych i telewizyjnych.

Dalsze funkcje głowicy profilowej OPUS X obejmują obrotowe koło animacji, obrotowe koło gobo (sześć indeksowanych i obrotowych, wymiennych gobo ze szkła + gobo otwarte), statyczne koło gobo (siedem wymiennych gobo ze szkła + gobo otwarte), obrotowy i indeksowany okrągły pryzmat 5-fasetowy + liniowy pryzmat 6-fasetowy oraz zmienny filtr frost do efektów typu „washlight”. Oprócz zasilanego bateryjnie wyświetlacza dotykowego z 6 przyciskami do konfiguracji niezależnej od sieci, głowicą profilową OPUS X można również sterować za pomocą zintegrowanego odbiornika W-DMX™, DMX, RDM, Art-Net lub sACN.

 

[img:2]

Cameo EVOS W7

EVOS W7 to ruchoma głowica LED WashBeam z 19 diodami RGBW oraz ciepłobiałymi diodami LED o mocy 40 W, zapewniającymi bogate kolory RGB, piękne pastele i zapierające dech w piersiach efekty świetlne. Silny strumień świetlny o wartości 10 500 lumenów oświetla wydarzenia, osoby oraz obiekty ciepłym, jasnym światłem w wyrazistych kolorach (CRI > Ra90) i zapewnia rozległe pokrycie do 540° w orientacji poziomej (obrót) oraz 270° w pionie (pochylenie). Dzięki imponującemu zakresowi zoomu od 4,5° do 55°, model EVOS W7 zapewnia mocną wiązkę oraz efekty „washlight” na dużych powierzchniach, podczas gdy wiązki kierunkowe można również asymetrycznie kształtować za pomocą dołączonego modułu kształtowania wiązki Beam Shaper. Zapewniając indywidualne sterowanie wszystkimi diodami LED za pomocą kontrolera pojedynczych pikseli, ruchoma głowica WashBeam Cameo EVOS W7 wytwarza zapierające dech w piersiach efekty pikseli.

Obraz transmitowany na żywo z Twojego wydarzenia z pewnością nie będzie migotać, ponieważ częstotliwość odświeżania ruchomej głowicy można regulować w sześciu poziomach w zakresie od 800 Hz do 25 kHz. Sterowanie oprogramowaniem za pośrednictwem sieci jest bardzo elastyczne dzięki technologii DMX, RDM Art-Net3, sACN lub KlingNet. Ta profesjonalna głowica typu washbeam jest właściwym wyborem dla wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy cenią sobie szczególnie naturalne światło LED za możliwość tworzenia efektów i oświetlania.

 

[img:3]

Seria Cameo F4

Pokaż publiczności prawdziwe kolory! Nowa seria Cameo F4 obejmuje trzy reflektory LED z soczewką Fresnela, emitujące światło w kolorze wolframu (ciepła biel 3200 K) i światła dziennego (zimna biel 5600 K) oraz w pełnej gamie kolorystycznej RGBW z funkcją dostrajania bieli (1600 K – 6500 K). Dzięki energooszczędnej diodzie LED o łącznej mocy do 34 000 lm seria F4 doskonale zastępuje tradycyjne lampy halogenowe z soczewką Fresnela o mocy 2000 W oraz ściemniacze.

Aby zapewnić idealne oświetlenie ludzi i przedmiotów w różnego rodzaju środowiskach teatralnych i telewizyjnych, wszystkie modele F4 mają wysoki wskaźnik renderowania barw (CRI > Ra90), regulowany zakres zoomu od 12° do 40°, a także oferują 16-bitową technologię ściemniania w wysokiej rozdzielczości, w tym cztery wybieralne krzywe ściemniania i regulowaną reakcję ściemniania. Działanie bez migotania jest gwarantowane dzięki regulacji częstotliwości PWM aż do 25 kHz. Jeśli chodzi o szczególnie wrażliwe na hałas zastosowania w teatrze, telewizji i na planach filmowych, reflektory F4 LED Fresnel są wyposażone w bardzo wydajny układ chłodzenia rurki cieplnej i tryb cichej pracy. Aby zapewnić wygodną obsługę z ziemi, nowa seria Cameo F4 dostępna jest również w wersji obsługiwanej za pomocą pręta.

 

[img:4]

OPUS H5

Oto najbardziej uniwersalny model ruchomych głowic: OPUS H5 to niezwykle wszechstronna hybryda reflektora typu Beam, Spot oraz Washlight o mocy świetlnej 18 000 lm i natężeniu światła 400 000 lux przy odległości 5 m. Zaskakująco mała i lekka ruchoma głowica wyposażona jest w lampę wyładowczą Osram Sirius HRI 470 W zapewniającą wyjątkowo jasne i równoległe wiązki, pozwalające tworzyć zapierające dech w piersiach efekty w powietrzu w dużym zakresie zoomu od 2° do 42°.

Pomimo wszechstronnej koncepcji hybrydowej model H5 jest w pełni wyposażony podobnie jak tradycyjna ruchoma głowica punktowa: system mieszania kolorów CMY, koło kolorów z 13 filtrami dichroicznymi, dwa koła gobo (obrotowe i statyczne), dwa filtry frost do elastycznych efektów „washlight”, a także łącznie 4 pryzmaty na dwóch kołach, które można łączyć w celu uzyskania bardzo kreatywnych efektów w powietrzu. Oprócz opcji łączności przez DMX, RDM, Art-Net lub sACN, głowicą Cameo OPUS H5 można również sterować bezprzewodowo za pomocą zintegrowanego odbiornika W-DMX™.

 

[img:5]

OPUS SP5

Od czasu światowej premiery podczas ubiegłorocznych targów LDI, model OPUS SP5 udowodnił, że jest bardzo wydajnym urządzeniem i wszechstronnym talentem z serii Cameo OPUS. Zapewniając żywe, wyraziste kolory, ta superjasna ruchoma głowica profilowa wyposażona w mocne diody LED o mocy 500 W w kolorze chłodnej bieli, o imponującej mocy świetlnej 15 000 lm i natężeniu światła 39 000 lux w odległości 5 metrów oraz dysponująca funkcją szybkiego obrotu 540° oraz przechylenia 270° stanowi wielofunkcyjne narzędzie do precyzyjnego oświetlania z bogatą gamą efektów.

W 2019 roku seria OPUS SP5 2019 udowodniła już swoje wszechstronne możliwości oświetleniowe zarówno w najlepszych międzynarodowych produkcjach, takich jak Festiwal NATURE ONE EDM, jak i podczas wydarzeń na mniejszą skalę, takich jak wyrafinowane wydarzenia artystyczne i gastronomiczne.

 

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2018
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz