20 sierpnia 2019 15:00
Info ADAM HALL Group GmbH ADAM HALL Group GmbH tel: +48 732 350 711 www.adamhall.com

Nowe głowice Cameo trafiają do kolejnej firmy rentalowej

Kolejna firma SimCo Veranstaltungstechnik, tym razem z niemieckiego rynku, inwestuje w ruchome głowice punktowe marki Cameo. Jest to już drugi zakup tej firmy, co oznacza, że Cameo rozpycha się na rynku firm oświetleniowych z sukcesem. 

Nowe oświetlenie to 28 reflektorów LED OPUS S5, które cechuje ogromna moc światła 17 500 lm, liniowa korekta CTO i szeroki zakres zoomu od 6° do 46°. Ponadto dzięki licznym opcjom sterowania (DMX, RDM, Art-Net, sACN, W-DMX™) reflektor ten można elastycznie zintegrować w najróżniejszych konfiguracjach. OPUS® S5 został uzupełniony o profilową głowicę ruchomą OPUS® SP5, aby zapewnić precyzyjne i dokładne oświetlenie oraz szeroki zakres efektów.

[img:3]

„OPUS S5 wykorzystujemy głównie w aplikacjach typu showlight. Jednak dzięki bogatemu wachlarzowi funkcji jest to absolutnie uniwersalne urządzenie. OPUS S5 jest niezwykle wszechstronny i sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, np. podczas eleganckich wydarzeń kulturalnych, jak i koncertów rockowych”. Ruchome głowice punktowe Spot Moving Head wraz z innymi reflektorami Cameo z serii AURO już wkrótce będą mogły się wykazać swoimi możliwościami, między innymi podczas legendarnego festiwalu muzyki metalowej „Badem im Blut” na świeżym powietrzu w Weil am Rhein. „Informacje zwrotne od techników są jednoznacznie pozytywne. Oprócz potężnego silnika LED o dużej mocy na szczególną uwagę zasługuje system mieszania kolorów CMY i ogromny zakres zoomu” – stwierdza dyrektor generalny SimCo, Marvin Kerscher.

 

Chociaż SimCo ma już na składzie różne produkty od Cameo — oprócz serii OPUS i AURO jest tam również gama INSTANT Hazer ze sterowaniem mikroprocesorowym — właśnie rozpoczęła się współpraca między Marvinem Kerscherem i Adam Hall Group w dziedzinie sprzętu audio. Efekty można zaobserwować między innymi w różnych instalacjach stacjonarnych. Przykładem może być system nagłośnienia stołówki amerykańskiej firmy farmaceutycznej za pomocą systemów LD Systems CURV 500 Array. 

 

„Jako dostawca kompleksowych usług cenimy sobie holistyczną filozofię Adam Hall oraz bezpośredni i przyjemny kontakt z ich przedstawicielami. Jesteśmy niezwykle ciekawi, czy wkrótce pojawi się też nowy reflektor typu washer...”. - dodaje Marvin Kerscher.

 

[img:2:FR] Kilka słów o samym produkcie OPUS® S5

OPUS® S5 Cameo zapewnia idealne światło punktowe oraz wspaniałe, żywe kolory na scenie. Kompaktowa, super jasna głowica Spot Moving Head z mocną białą diodą 380 W, mieszaniem kolorów CMY i liniową korekcją CTO. Oferuje szeroki zoom do efektywnego wykorzystania w pomieszczeniach o różnych rozmiarach. Koło kolorów z 7 dichroitycznymi filtrami umożliwia błyskawiczną zmianę i dzielenie kolorów. Reflektor punktowy o wyjątkowo dużym strumieniu światła 17 500 lm i natężeniu oświetlenia 39 000 luksów w odległości 5 m oferuje ruch obrotowy 540° i pochylanie 270°. W celu dokładnej regulacji wiązki światła wydajne układy optyczne mają szczególnie szeroki zoom od 6° do 46° i bezstopniową przysłonę. Bezstopniowo regulowany filtr frost zapewnia miękki obraz przypominający światło Washlight.

Niesamowite efekty morfingu umożliwiają reflektorowi OPUS® S5 tworzenie projekcji przez jednoczesne użycie dwóch kół gobo z 7 obrotowymi i 8 statycznymi szklanymi elementami gobo, które można łączyć z kołem animacji dla niezwykle żywych obrazów. Oprócz obrotowego 3-krotnego pryzmatu kołowego i 6-krotnego pryzmatu liniowego, służących do zwielokrotnienia projekcji gobo, reflektor punktowy
oferuje cztery różne 16-bitowe krzywe ściemniania do wyboru.


Reflektor OPUS® S5 zapewnia elastyczne opcje sterowania za pośrednictwem gniazd DMX, RDM, Art-Net, sACN lub zintegrowanego nadajnika-odbiornika W-DMX™. Wytrzymała obudowa z tworzywa ABS i metalu jest wyposażona w gniazda Neutrik® DMX i PowerCON TRUE1, wydajne chłodzenie za pomocą przewodów cieplnych oraz wentylatorów z regulacją temperatury, które zapewniają optymalne chłodzenie. Ekran dotykowy zasilany bateryjnie i 6 dodatkowych przycisków czujników umożliwiają wygodną konfigurację w sieci. Reflektor jest dostarczany z dwoma pałąkami Omega i przewodem zasilającym.


Specyfikacja techniczna OPUS® S5

 
 • Kompaktowa, superjasna głowica Profile Moving Head o strumieniu
  światła 17 500 lm i natężeniu oświetlenia 39 000 luksów w odległości 5 m
 • Mieszanie kolorów CMY oraz dodatkowa tarcza kolorów z 7 filtrami dwubarwnymi
 • Liniowa korekta CTO od 6500 do 2600 K
 • Układ optyczny wysokiej jakości ze szczególnie dużym zoomem od 6° do 46°
 • Jednolita projekcja bez jasnych punktów w całym zakresie zoomu
 • Obrotowe koło animacji
 • Obrotowe koło gobo z 7 indeksowanymi i obrotowymi wymiennymi s
  zklanymi elementami gobo + funkcja lampy otwartej
 • Statyczne koło gobo z 8 wymiennymi elementami gobo + funkcja lampy otwartej
 • Obrotowy i indeksowany okrągły potrójny pryzmat i 6-krotny pryzmat liniowy
 • Filtr frost do efektów Washlight i bezstopniowej regulacji przysłony
 • Równomierne ściemnianie w 16-bitowej rozdzielczości i 4 krzywe ściemniania do wyboru
 • Bez migotania dzięki możliwości wyboru częstotliwości PWM do 25 kHz
 • Ekran dotykowy działający na baterie z 6 przyciskami czujników
  do konfiguracji w trybie sieciowym
 • Elastyczne opcje sterowania za pośrednictwem zintegrowanego
  nadajnika-odbiornika W-DMX™, gniazd DMX, RDM, Art-Net, lub sACN

 [img:1]

 

Rodzaj produktu Oświetlenie dynamiczne LED 
Typ Moving Head 
Spektrum kolorów biały 
Liczba diod LED
Temperatura barwy 6600 K 
Typ diod LED 380 W 
Częstotliwość odświeżania adjustable to 25000 Hz 
Kąt wiązki światła 6 - 46 ° 
Wejście DMX 3-stykowe XLR, męskie , 5-stykowe XLR, męskie 
Wyjście DMX 3-stykowe XLR, żeńskie , 5-stykowe XLR, żeńskie 
Tryb DMX 27-kanałowy , 33-kanałowy 
Funkcje DMX Dimmer , Dimmer Fine , Frost , Ogniskowanie , Pan , Strobe , Tarcza Gobo , Tarcza kolorów , TILT , Zoom , Zoom Fine 
Ruch PAN 540 
Ruch TILT 270 
Efekt stroboskopu o wysokiej częstotliwości > 20 Hz 
Standalone modes Static , Tryb automatyczny 
Elementy obsługi Enter , Mode , Value Down , Value Up 
Wskaźniki Graphic Display 
Zasilanie 100 V AC–240 V AC/50–60 Hz 
Pobór mocy 530 W 
Materiał obudowy metal , Tworzywo sztuczne ABS 
Kolor obudowy Czarny 
Stopień ochrony IP IP20 
Chłodzenie Heat-pipe cooling system with temperature controlled fans 
Strumień świetlny 17500 lm 
Maksymalna temperatura otoczenia -15 - 45 °C 
Szerokość 400 mm 
Wysokość 630 mm 
Głębokość 250 mm 
Weight 24 kg 
Akcesoria (w zestawie) kabel sieciowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2018
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz